Pokaż na planie centrum
Kategoria: Dla Dzieci
Nr sklepu: 214+215
poziom: 1
Telefon: (22) 370 39 70

Imaginarium, hiszpańska marka produkująca zabawki edukacyjne, która stawia na promowanie kreatywnego podejścia do gier i zabaw, jako istotnych elementów w rozwoju dziecka. Zabawki wyróżnia pomysłowość, oryginalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania, gwarantująca bezpieczne użytkowanie.

Koncept sklepów Imaginarium to dwoje drzwi różnej wielkości. Jedne, standardowych wymiarów, przeznaczone dla dorosłych, drugie mniejsze, zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Dzięki nim, przenoszą się do świata, w którym mogą odkrywać nowe rzeczy, rozwijać fantazje i wyobraźnię, jednocześnie ucząc się i poznając świat.

Imaginarium daje możliwość włączenia się do Klubu, który skierowany jest zarówno dla rodziców, jak i dla dziadków. Klubowicze otrzymują specjalne uprawnienia w postaci sezonowych ofert i zniżek, niespodzianek urodzinowych dla dzieci czy rabatów na produkty zamówione telefonicznie lub przez Internet. Członkostwo w klubie jest bezpłatne i dostępne jest na całym świecie. Do klubu należy już ponad milion rodzin a co roku przyłącza się 150 tys. nowych klubowiczów.
Ponad 400 sklepów sieci Imaginarium dostępne jest w 26 krajach na 4 kontynentach.

imaginarium.png Pokaż na planie centrum