Pokaż na planie centrum
Kategoria: Usługi
Nr stoiska: 204A
poziom: 1
Telefon: 888 551 271
Strona www: https://fotoexpress.biz/

Fotokabina FotoExpress

Zachęcamy do skorzystania z Fotokabiny FotoExpress znajdującej się w okolicach strefy restauracyjnej, przy schodach prowadzących do kina Cinema City. W fotobudce możecie Państwo wykonać nie tylko pamiątkowe lub zabawne zdjęcie, ale także zdjęcia do oficjalnych dokumentów takich, jak paszport, dowód osobisty, czy prawo jazdy! Ceny zdjęć zabawnych to 10 złotych za komplet 6 zdjęć, zaś zdjęć do dokumentów jedynie 20 złotych za 4 fotografie spełniające wymogi określone w przepisach, a zatem zdecydowanie taniej niż w tradycyjnym zakładzie fotograficznym! FunFotos udziela 100% gwarancji, że zdjęcia zostaną zaakceptowane w każdym urzędzie. Wykonane w fotobudce zdjęcia w wersji cyfrowej można pobrać tutaj

Fotokabina przyjmuje płatność bilonem, banknotami oraz kartami płatniczymi!

O Firmie:

FunFotos wchodzi w skład Grupy FotoExpress, która jest liderem wykonywania zdjęć do oficjalnych dokumentów takich jak dowody osobiste, paszporty i prawa jazdy. Grupa posiada niemal 200 fotokabin w centrach handlowych i urzędach na terenie całej Polski. W skład grupy FotoExpress wchodzi także serwis internetowy do wykonywania zdjęcia do paszportu i dowodu osobistego przy pomocy telefonów komórkowych i smartphone’ów.

W przypadku chęci skorzystania z fotokabiny FotoExpresss w celu wykonania zdjęć do oficjalnych dokumentów zachęcamy do zapoznania się wcześniej z urzędowymi wymaganiami dotyczącymi zdjęć:

- Zdjęcie do paszportu wymagania 2019

- Zdjęcie do dowodu osobistego wymagania 2019

- Zdjęcie do prawa jazdy wymagania 2019

- Zdjęcie do wizy amerykańskiej

Screenshot_34.png Pokaż na planie centrum
godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Sadyba Best Mall
pon-sob:10:00-21:00
niedz. handlowa:10:00-21:00
 
Carrefour market
pon-sob:6:30-22:00
niedz. handlowa:9:00-21:00
 
Cinema City
pon-sob:wg repertuaru
niedz. handlowa:wg repertuaru