Pokaż na planie centrum
Kategoria: Kino, Rozrywka
Nr sklepu: 302
poziom: 2
Telefon: 22 241 94 00
22 241 94 01
Strona www: www.cinema-city.pl

Kino Cinema City Sadyba działa od grudnia 2000 roku. Ten nowoczesny multipleks, w skład którego wchodzi 12 klimatyzowanych sal kinowych oraz sala IMAX, wyposażony jest w najwyższej klasy systemy dźwiękowe, najwygodniejsze fotele kinowe, najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów i mieści jednocześnie prawie 3000 widzów.

Do dyspozycji naszych Klientów jest kinowy bar z szeroką ofertą produktów. Na terenie kina istnieje możliwość zakupu biletów zarówno w kasach jak i w Biletomatach (płatność kartą). 

IMAX® – filmowa przygoda dla kinomaniaków

Ogromne ekrany, w Polsce niektóre osiągające wymiary nawet 24 metry szerokości i 18 metrów wysokości, krystaliczny obraz o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszy kontrast i głębsze nasycenie koloru oraz niezwykła jakość dźwięku. To wszystko sprawia, że technologia IMAX® na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie. To tutaj w kinie można zobaczyć i usłyszeć więcej.

Niekonwencjonalna wielkość ekranów zapewnia doznania niespotykane w innych salach kinowych, a amfiteatralny układ sali sprawia, że akcja filmu wciąga jeszcze bardziej, przez co odbiór największych hitów filmowych staje się kompleksowo doskonalszy. IMAX® to technologia, która jest wprost stworzona do oglądania filmów w 3D, bowiem obraz jest jaśniejszy, ostrzejszy i bardziej komfortowy dla oka.  Tyle teoria, ale IMAX® to doświadczenie, które trudno opisać słowami, to trzeba przeżyć.

Kino posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych takie jak dojazd windą do lobby kinowego, specjalne miejsca na każdej z sal kinowych, osobną toaletę z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych oraz możliwość wejścia do kina z psem przewodnikiem.

cinemacity_color_1.png Pokaż na planie centrum
godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Sadyba Best Mall
pon-sob:10:00-21:00
niedz. handlowa:10:00-21:00
 
Carrefour market
pon-sob:6:30-22:00
niedz. handlowa:9:00-21:00
 
Cinema City
pon-sob:wg repertuaru
niedz. handlowa:wg repertuaru